Apple iPhone X 64 GB (must)

Servast servani ekraan ja uusim tehnika
  • Garantii: 2 aastat

Toode on arhiivis.

Apple nägemus on alati olnud iPhone’i loomine, millel on täielikult servast-servani ekraan. Nõnda ümbritseva seadme puhul saab kasutaja täielikult sukelduda virtuaalmaailma. Intelligentne süsteem vastatab teie häälele ja isegi pilgule. Ütle tere tulevikule. Täiesti uus 5.8-tolline Super Retina ekraan on mugavalt kasutatav ja lummab silmi.

Ekraanil kasutatakse uusi tehnikaid ja tehnoloogiat, et ekraan järgiks täpselt disaini kuni elegantselt ümardatud nurkadeni. Esimene OLED-ekraan, mis tõuseb iPhone-i standarditeni, briljantsete värvide, sügavate mustade toonidega, kõrge heleduse ja kontrastsusega.

Väikesesse ruumalasse on pakitud enneolematu võimsusega tehnoloogia, sh kaamerad ja sensorid, mis võimaldavad Face ID-d. Kõige vastupidavam klaas, mis on kunagi nutitelefonile paigutatud, nii esi- kui ka tagaklaas. Kirurgiline roostevaba teras. Traadita laadimine. Vee ja tolmu kaitse. Žestide äratundmine muudavad navigeerimise loomulikuks ja intuitiivseks. TrueDepth-kaamera toimib koos Face ID-ga ja seda on lihtne seadistada. See projekteerib ja analüüsib rohkem kui 30 000 nähtamatut punkti, et luua sinu näo täpne kavand.

Tootja veebileht

Eesti piires tasuta transport!

Seisukord Uus
Toote kaal 0.174 kg
Toote mõõtmed 7.9 cm x 0.7 cm x 14.4 cm
Garantii 2 aastat
Saadavus Laos (tarne 4 päeva)