Garmin Vivoactive 3 GPS

GPS-iga nutikell kontaktivaba maksete ja südamesageduse anduriga
  • Garantii: 2 aastat

Toode on arhiivis.

Kõik olulised nutiteavitused laekuvad otse telefonist kella ekraanile: kõned, sõnumid, sotsiaalmeedi märguanded. Tänu Bluetooth ühendusele laetakse treeningandmed automaatselt Garmin Connect virtuaalkeskkonda.

Vivoactive 3 hindab Sinu treenituse taset võttes arvesse maksimaalset kopsumahtu ja vanuse näitajaid, samuti jälgib see ka Sinu stressitaset.

Vivoactive 3 aku kestab nutikellana kasutades kuni 7 päeva, GPS-režiimis kuni 13 tundi.

Connect IQ rakendustepood võimaldab kujundada just Sulle meelepärase kella – vali tuhandete tasuta allalaetavate taustapiltide ja äppide seast.

Garmin Pay – Vivoactive 3 on esimene Garmini kell, millega saad tasuda oste viipemakseterminalides*. (Kahjuks ei ühildu hetkel Eesti pangakaartidega.)

Rohkem sporti
Vivoactive 3 on varustatud enama kui 15 spordirakendusega, mille seast leiad kindlasti endale meelepärase tegevuse – mängi golfi, sõida rattaga, tee joogat või mine suplema.

Õues toimetades jälgib GPS Sinu valitud tegevuse üksikasju ka ilma telefoni ühenduseta. Tegele millega tahes – Vivoactive 3 on Sinu truu kaaslane.

Vastupidav
Vivoactive 3 võid endaga kaasa võtta kõikjale ning iga ilmaga. Lisaks veekindlusele on kella Chroma Display ekraan selgelt loetav ka otsese päikesevalguse käes ning on tugevalt kaitstud Corning Gorilla klaasiga. Lisaks puutetundlikule ekraanile on Vivoactive 3 varustatud Side Swipe funktsiooniga, mis võimaldab kella küljel sõrmega libistades (toimib ka kindaga) kella menüüs liikuda.

Loo või lae alla treeningkavasid
Et Sinu treeningud oleksid edukad ja lihtsasti järgitavad, saad Garmin Connect keskkonnas luua oma isiklikke jooksu-, rattasõidu-, kardio- või jõutreeningkavasid ning need kella üles laadida. Nii saad edukalt kava järgida, ilma, et peaksid treeningvihiku järele haarama – Vivoactive 3 hoiab Sul alati silma peal.

Treenituse ja stressitaseme igapäevane jälgimine
Tänu Garmin Elevate randmepõhisele pulsiandurile suudab Vivoactive 3 jälgida kõiki olulisimaid aspekte Sinu tervise ja stressitaseme osas. Kell annab tagasisidet, kuidas Su keha reageerib erinevatele treeningutele. Näiteks mõõdab kell Sinu kopsumahtu ja treenituse taset, mis on põhilised füüsilise vormi indikaatorid.

Nende näitajate paranedes, saad alati kindel olla, et trenn läheb asja ette. Ühtlasi jälgib kell ka Sinu südamelöökide erinevusi, mis aitab määrata stressitaset. Vivoactive 3 annab Sulle märku, kui füüsilised või emotsionaalsed faktorid põhjustavad stressitaseme tõusu. Tänu sellele oled teadlik, millal on vaja pingeid maandada.

Nutikas
Vivoactive 3-ga oled ühenduses nii treeningut tehes kui ka vabal ajal. Kui kell on nutitelefoniga ühenduses, kuvatakse kõik nutiteavitused otse kella ekraanil. Samuti saad ka neile vastata ning vaadata sotsiaalmeedia uuendusi, e-maile. Lisaks saad Vivoactive 3-ga kasutada funktsiooni “Leia mu telefon”, juhtida muusikat ja lasta sõpradel reaalajas Sinu treeningut jälgida. Lõpetatud treeningud laetakse automaatselt Garmin Connect online kontole.

Jaga ja võrdle
Enda treeninguid Garmin Connect keskkonda laadides saad palju rohkemat, kui lihtsalt oma andmeid varundada. Garmin Connect on populaarne online keskkond, kus inimesed saavad üksteisega võistelda või ühineda väljakutsetega, teineteist julgustada ning isegi jagada oma võite läbi sotsiaalmeedia. Garmin Connect on tasuta ja saadaval nii internetis, kui ka nutitelefonis läbi Garmin Connect™ Mobile rakenduse.

Maksa jooksu pealt
Vivoactive 3 on Garmini esimene viipemakse toega kell. Vivoactive 3 võimaldab sooritada makseid viipemakse terminalides. Enam ei pea jooksma koos rahakotiga või muretsema kas maksekaart on kaasas. Maksa kiirelt ja jookse edasi!
NB! Palun kontrolli eelnevalt, kas Sinu pank/pangakaart võimaldab Garmin Pay makset!

Karbis:
– Garmin Vivoactive 3
– Laadimis-, andmetekaabel
– Kasutusjuhend

Värvus: Gunmetal tumehall

Kuutasu alates 17 €. Küsi lisainfot meie klienditeenindajalt.

Tootja veebileht

Eesti piires tasuta transport!

Seisukord Uus
Toote kaal 0.043 kg
Garantii 2 aastat
Saadavus Laos (tarne 3 päeva)