Samsung Galaxy A6 (kuldne)

Peaaegu servadeta AMOLED-ekraaniga võimekas telefon
  • Garantii: 2 aastat

Toode on arhiivis.

Kuvasuhtega 18.5:9 Infinity Display köidab sinu tähelepanu. Galaxy A6 on disainitud ulatusliku, peaaegu servadeta AMOLED-ekraaniga, millel on suurepärane resolutsioon ja hämmastav kontrastsussuhe. Galaxy A6-l on kolmeastmeline eesmise välgu reguleerimine, et vältida pildi halvenemist ja virvendusi selfide tegemisel päeval ja öösel.

Taga oma piltide eredus ükskõik kus pildistades. Galaxy A6-l on 16MP-kaamera, millel on kiirem, laia avaga F1.9 objektiiv, mis laseb pimedamas keskkonnas pildistamisel sisse rohkem valgust. Samuti sisalduvad telefonis erinevad kaamerarežiimid, kleebised ja loomingulised filtrid, et elavdada seda, mida pildistad, ning sorteerida pilte ja videoid teema järgi.

Säästa aega Wi-Fi lubamisel ja keelamisel. Galaxy A6 võimaldab salvestada Wi-Fi ajaloo ning lülitub automaatselt sisse ja välja, kui sisened sageli kasutatud tugijaama levialasse või väljud sellest. Nüüd saad nautida sujuvat ühenduvust ja samas vähendada mobiilset andmekasutust, kui liigud Wi-Fi alasse või sealt välja.

Multitegumtöö lihtsalt ja tõhusalt. Galaxy A6-l on funktsioon App Pair, mis võimaldab kasutajal sujuvamaks kogemuseks jälgida ja hallata korraga kahte rakendust. Võid käivitada korraga kaks rakendust, näiteks video ja Messengeri, ning vaadata neid kõrvuti, et muuta multitegumtöö palju lihtsamaks.

Protsessor: kaheksatuumaline, 1,6 GHz
Ekraan: 5.6″ Super AMOLED
Kaamera: esikaamera 16.0 MP / tagakaamera 16.0 MP

Tootja veebileht

Eesti piires tasuta transport!

Seisukord Uus
Garantii 2 aastat
Saadavus Laos (tarne 4 päeva)