Samsung Galaxy J5 (must)

Soodne, aga mõistlike omadustega nutitelefon
  • Garantii: 2 aastat

Toode on arhiivis.

Detailidele keskendunud uue Samsung Galaxy J5 disain põimib suurepäraselt kokku ühtlaselt voogava metallkorpuse, mille tasapinnast ei eristu isegi kaamera ning vastupidavust lisava klaasi, mis katab 5.2″ HD-ekraani.

Telefoni 13 MP/F1.7 tagakaamera püüab pildile ning rõhutab oskuslikult kõiki detaile ka hämarates oludes ning selle intuitiivne kasutajaliides võimaldab kaamera funktsionaalsust kasutada vaid ühte kätt appi võttes – tänu liikuvale päästiknupule saab pilti teha ka siis, kui oled alles poosi või taustanurka valimas.

Kasuta ressursse optimaalselt. Tänu 2 GB põhimälule, 16/32 GB sisemisele mälumahule ning micro SD-kaardiga kuni 256 GB laindatavale mälumahule tagab Samsung Galaxy J5 kiire reageerimise ning muljetavaldava kiiruse sinu töövoo hõlbustamiseks.

Samsung Galaxy J5 isiklik väravavaht põhineb puutetundliku sõrmejäljeanduri autentimissüsteemil, et sinu andmeid näeks vaid sinu silmad. Seda saab kasutada ka maksimaalse turvalisuse tagamiseks mobiilimaksete tegemisel, veebipõhiste lahenduste sisselogimisel ja veebikontode autentimisel.

Protsessor: kaheksatuumaline 1,6 GHz
Ekraan: 5.2″ Super AMOLED
Kaamera: esikaamera 13.0MP / tagakaamera 13.0 MP

Tootja veebileht

Eesti piires tasuta transport!

Seisukord Uus
Garantii 2 aastat
Saadavus Laos (tarne 4 päeva)