Samsung S27E390HS 27″ Full HD

Stiilne laiekraaniga monitor
  • Diagonaal: 27 tolli
  • Resolutsioon: 1920x1080 px
  • 300 cd/m2, 4 ms, PLS
  • Garantii: 2 aastat

Toode on arhiivis.

Tipptasemel lahendused hõlmavad viimaseid trende ja Ultra High Definition (UHD) kuvareid, mis pakuvad tehnoloogia ja disaini võrratuid edusamme, pakkudes tarbijale ja ettevõtetele lisavõimalusi.

Samsungi monitorid pakuvad kaasaegset, minimalistlikku disaini, mis tagab, et tootlikkust ei vähendata. Samsungi SE390 on funktsionaalne ja värvitäpsne koos hämmastavalt realistlike värvidega ning üksikasjaliku ja kõrge pikslilise kuvamisega, mis tulemuseks annavad elutruud piltid ja täpsema värvide esitamise.

Samsungi professionaalne UHD monitor pakub loomingulistele professionaalidele parimat vaadet, et parandada loovust, efektiivsust ja kaasatust.

Tänu tootmisharu juhtivale LED-ekraanile, mis sisaldab 99,5 protsenti Adobe RGB värvitoega ja kahevärviliste režiimide kuvamise võimalusi, pakub see printimisel väga täpset värvipõhist esitusviisi ja vähendab väljundvigu. Tehase kalibreerimine, professionaalne disaini funktsionaalsus ekraani võimalik kohandamine toovad kaasa oma klassi parima kogemuse.

Tootja veebileht

Eesti piires tasuta transport!

Seisukord Uus
Diagonaal 27 tolli
Lahutusvõime 1920x1080 px
Külgede suhe 16:9
Max heledus 300 cd/m2
Reaktsiooniaeg 4 ms
Paneeli tüüp PLS
Garantii 2 aastat
Saadavus Tellimisel (tarne 10 päeva)